REKLAMY SEMpokud reklamu nenapíšeš tam nebudu si jí všímat!
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014!!!

Leden 2013

ZIMA

11. ledna 2013 v 13:50 Fifi <3
Našla jsem nějaké fotky z předminulého roku Fifiny a Jacka tak je sem dám. Aspoň uvidíte ten sníh! Tehdy ho bylo opravdu dost.


REKLAMY!

4. ledna 2013 v 15:06
Reklamy. Co jsou reklamy? Např.: Prosím hlasuj pro .... na blogu.... nebo Prosím objednej si u mě grafiku. atd.

Já sem teď zakládám pravidlo: Pokud reklamu nenapíšeš sem do reklam (do komentářů pod tento článek) nebudu si jí všímat a na vaši prosbu NEBUDU reagovat. Pokud reklamu napíšete SEM pokusím se prosbu vyplnit.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ! GABČA

Fotečka Zobinky

3. ledna 2013 v 18:49 Zobinka <3
Našla jsem jednu fotečku Zobinky když jsme ji měli úplně novou, všimněte si, že když byla mladší (tato fotka) měla světlejší hlavičku než když už je starší (fotky v galerii) to má každý agapornis (hlavně holky ty mají ještě tmavší hlavičku než kluci)


MÍCA

3. ledna 2013 v 18:42 Míca <3
MÍCA
MÍCA je naše kočička. Jméno Míca jsme vybrali protože micka je každá třetí kočka a Míca je originálnější. Míca je bílá kočička má černý ocas a na zádech černý flek. Je moc milá a miluje mazlení. Chytá myši a je v tom hodně dobrá Usmívající se.
Miluje maso a granule jí moc nechutnají (ale sní je) takže když dostane konzervu je moc šťastná Mrkající. Tady je její fotečka když byla menší ata fotka pod tím je jak vypadá starší:RÓZINKA

3. ledna 2013 v 15:46 Rózinka <3
RÓZINKA
Rózinka je prostě prase ( vlastně prasnice :-) ). Do mazlíčku se sice nehodí, ale já jsem se o ní rozhodla napsat, protože je roztomilá. Vám to asi nepřijde, že je roztomilá, ale naživo by jste si to myslím mysleli taky. Je růžová s 3 hnědýma flekama na zádech Usmívající se. Mám ji ráda chodívám ji drbat za ušima :D. Miluje rohlíky, ale musejí být usušené na topení pak je chroustá i z ruky. Asi ani nevím co o ní psát, jen jsem blog chtěla trošku zpestřit Usmívající se Mrkající. Tady je její foto:


ona moc vyfotit nejde takže jste nejspíš tuto fotku už viděli budu se snažit vyfotit jiné aby byla lépe vidět :-)

ZOBINKA

2. ledna 2013 v 17:46
ZOBINKA
Zobinka je papoušek mojí sestry ale býval nás obou, dokud jsem nedostala Hodana (o Hodanovi članék níž). Jméno Zobinka dostala podle toho že zobe (klove), ale jen v případě že se jí něco nezdá nebo nelíbí. Zobinka je malinká zelenooranžová s hnědou hlavou a červeným zobákem je agapornis (rasa papouška). Neřekli by jste to do ní ale hrozně nahlas píská je to na ohluchnutí! Zbožňuje slunečnicové semínka ale může max. jedno denně protože je velmi tučné a mohla by být nemocná.. :-/ tady je její foto:


HODAN

2. ledna 2013 v 15:06 Hodan <3
HODAN
HODAN, hodánek můj miláček. Hodan je pískomil. Mám ho hrozně ráda dostala jsem ho tyto Vánoce takže ho mám velmi krátce je to nejnovější mazlíček v naší rodině. Hodan je druh red eyed honey (má červené oči). Zatím svou klec nemá úplně prozkoumanou, ale myslím že už se v ní cítí dobře. Jméno Hodan jsme vybrali protože známe pohádku Krysáci kde jsou krysy Hubert a Hodan a laboratorní potkan Eda z Prahy. Nevadí že jsou krysy to jméno bylo dobré tak jsme ho vybrali. Miluje hlodání kartonu, jablek, dřevěných špuntů od vína a mrkve. Když spinká je hrozně roztomilý! A taky nemá rád braní do rokou ale hlazení mu nevadí. Foto :Jack

2. ledna 2013 v 14:07 Jack <3
JACK
Jack je náš druhý mazlíček. Narodil se v červenci roku 2004 teď mu je 8let. Je to velký kamarád Fifi (o Fifi článek o jedno dolů) je hnědobílý má jantarově žluté oči je dlouhosrstý a je rasou border colie. Miluje procházky na vodítku i bez vodítka, nejraděj si hraje s Fifinou a s kopačákem. Ostatní zvířata ho moc nezajímájí akorát nesnáší psi (fenky mu nevadí). Má rád svoji misku žrádla a nikdo kromě toho kdo ho zrovna krmí se jí nesmi ANI tknout. Má rád psí hry (chytání míčku apod.) je poslušnější než Fifi a je asi i větší mazel.Smějící se Tak to je asi vše. Jeho foto : (nekopíruj)FIFI

2. ledna 2013 v 13:54 Fifi <3
FIFI
Fifi to zní jako jméno pro nějakého malinkého rozmazleného psíka ale to u nás vůbec neplatí. FIfi nebo také u nás Fifina není žádný malinký psíček ale úplně normální pes (vlastně fena). Narodila se na začátku prosince roku 2005. Je rasou border colie (pes velmi chytrý, učenlivý a hodí se k ostatním zvířatům) je našim prvním mazlíčkem a proto o ní píšu jako první. Její vzhled: krátkosrstá, černobílá border colie s hnědýma očima. Fifi je velmi dá se říct hyperaktivní neposedí štěká a nerjaději chodí na procházky, ale hlavně ne na vodítku- to NENÁVIDÍ asi hlavně proto že na něm do teď neumí chodit (už je jí sedm!) jaká ostuda :-). Také miluje ostatní zvířata jako jsou ovce, králíci psi (ne fenky) a zevšeho nejraději má slepice které u nás neustále pronásleduje a taky kočky (u těch je to podobně...). U nás má Fifina výběr ze zvířat se kterými si může hrát hodně. Její "manžel" (jak mu občas říkáme) Jack (o něm později) se s ní nezná úplně od začátku proto si Fifina myslí, že on je pro ni podřízený a že ona je ta nejhlavnější protože u nás byla první. Pak může otravovat kočku Mícu, slepice, štěkat na ovce a nebo hledět na králíkárnu nebo na prasnici Rózu (o té později). Tak to je asi všechno o naší Fifi :-). Zde foto: (nekopíruj) Fifi je černobílá a Jack hnědobílý


O čem tento blog je?

2. ledna 2013 v 13:40
O čem tenhle blog vůbec je? Tak já vám to napíšu tenhle blog bude o mých mazlíčcích a zvířatech doufám že se vám tady bude líbit a hned k začátku začnu s jedním zvířetem v dalším článku! Úžasný krásný den!